400 gr © Alvito
400 gr © Alvito1500 gr © Alvito
Basisch badzout Alvito
Basische mineralen lichaamsverzorgingszout voor een diepe reiniging.
Het basisch badzout van Alvito combineert de kwaliteiten van voedende mineralen uit Rügenkrijt en basische zouten.
Met zijn natuurlijke formulering en een pH-waarde van 8,5 ondersteunt het je zuur-base balans. Door de basische werking wordt het zelfvettend vermogen van de huid op natuurlijke wijze gestimuleerd. Voor een glad huidgevoel al na een keer gebruiken.
Het basisch badzout kan op vele manieren worden gebruikt: o.a. voor volledige baden, hand- en voetbaden, wikkels en peelings.

Bestanddelen: natriumwaterstofcarbonaat, natriumcarbonaat, steenzout, Rügen natuurlijk krijt.
Ingrediënten (INCI): Sodium Bicarbonate, Sodium Carbonate, Sodium Chloride, Calcium Carbonate.

Opbrengst:
400 g = 8 volle baden of 56 voetbaden
1500 g = 30 volle baden of 210 Voetbaden

Productvoordelen: gecertificeerde natuurcosmetica; veelzijdig in gebruik; zeer zuinig; met Rügen natuurkrijt; optimaliseert het zelfvettend vermogen van de huid: zonder druppelhulpmiddelen en zonder microplastics; zonder conserveringsmiddelen; zonder kleurstoffen en geurstoffen.
Vanaf € 12,10
* Maximaal te bestellen aantal: 4